Włącz swój mózg – Caroline Leaf – recenzja książki

Sierpień 30, 2017

Nasza psychika nierozerwalnie łączy się z tym, w jakim stanie znajduje się nasze ciało. Być może dla odzyskania zdrowia potrzebne nam są nie dodatkowego lekarstwa czy zmiana diety, lecz zwykłe… przestawienie myślenia? Do tego właśnie pragnie nas przekonać Caroline Leaf, w jednej ze swych książek pt. „Włącz swój mózg”. Z jej pomocą dowiemy się, jakie myśli infekują świadomość zbiorową, sprawiając, że wszyscy zaczynamy postrzegać świat w czarnych barwach. Co jednak najważniejsze, autorka poda nam sprawdzony przepis na to, by się tych myśli pozbyć. Dzięki temu życie stanie się lżejsze, bardziej szczęśliwe, a my sami będziemy mogli skutecznie przeprowadzać wszystkie zaplanowane działania aż do osiągnięcia ustalonych celów. Nie wierzysz? Włącz swój mózg!

Książkę można kupić na Digitalo.pl

Przekonanie Caroline Leaf, zgodnie z którym to umysł odpowiada za jakość naszego życia oraz odczuwania różnych symptomów, nie jest nowe. Jednak dopiero ona, patolog i audiolog, zdołała zebrać obszerny zakres materiałów i wyników badań, które tę tezę potwierdzają. W książce „Włącz swój mózg” zobaczymy, jak pod wpływem określonych myśli, dochodzi do pewnych zmian w budowie mózgu. Generowanie pozytywnych przemyśleń polepsza pracę naszego wewnętrznego komputera. Jednak aby zwiększyć swoją inteligencję, trzeba najpierw usunąć wszystkie negatywne przekonania, które podstępnie zatruwają nam życie oraz odbierają zdrowie. Na szczęście możemy się ich pozbyć w łatwy sposób, dzięki przedstawionemu w książce 21-dniowemu Detoksowi Mózgu.

Jeśli chcemy zmienić myśli, o których wiemy, że utrudniają nam życie, to ta książka będzie idealną lekturą. Przyda się również osobom szukającym ciekawego, a przy tym rewolucyjnie przystępnego opisu działania naszego mózgu. Czeka na nas wiele nowych, dotychczas nieprzedstawionych informacji. Autorka dokonuje również czegoś pozornie sprzecznego, co zaskakująco pasuje do siebie – łączy wyniki najnowszych badań z dziedziny neurologii ze stwierdzeniami zawartymi m. in. w Biblii. Dzięki temu przekonujemy się, jak wielką moc posiadają starodawne mądrości. Książka „Włącz swój mózg” to obowiązkowa pozycja czytelnicza dla tych, którzy chcą zmienić swoje myślenie na lepsze.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.